Kort om vår VD

Rody El-Haddad

CEO/Founding Partner

Sveriges svar på Harvey Specter, stilmässigt – dock betydligt trevligare och ödmjukare än karaktären. Extremt lösningsorienterad. Allt går att lösa! Sveriges svar på Harvey Specter, stilmässigt. Sveriges svar på Harvey Specter, stilmässigt – dock betydligt trevligare och ödmjukare än karaktären. Extremt lösningsorienterad. Allt går att lösa! Sveriges svar på Harvey Specter, stilmässigt.

040 23 23 49rody@clientsolutions.se

Våra fantastiska medarbetare

Allt inom telefoni och bredband för mindre företag. Marknadens vassaste lösningar för företag

Rody El-Haddad

CEO/Founding Partner

Sveriges svar på Harvey Specter, stilmässigt – dock betydligt trevligare och ödmjukare än karaktären. Extremt lösningsorienterad. Allt går att lösa! Sveriges svar på Harvey Specter, stilmässigt.

040 23 23 49 | rody@clientsolutions.se

Mohamed El-Achkar

Founding Partner

0739 71 45 29| mohamed@clientsolutions.se

Henrik Wilhelmsson

CTO

0706 72 29 20 | henrik.williamsson@clientsolutions.se

Dennis Olsson

Team Leader

040 23 23 57 | Dennis.olsson@clientsolutions.se

Elias El-Haddad

Senior Account Manager

040 23 23 34 | elias.el-haddad@clientsolutions.se

Johan Alexandersson

Senior Account Manager

013 10 40 21 | johan.alexandersson@clientsolutions.se

Kevin Tjörnevik

Associate

040 23 23 35 | kevin.tjornevik@clientsolutions.se

Martin Huynh

Associate

040 23 23 36 | martin.huynh@clientsolutions.se

Fredrik Karmsten

Account Manager

040 23 24 99 | fredrik.karmsten@clientsolutions.se

Paul Persson

Account Manager

040 23 23 67 | paul.persson@clientsolutions.se

Bilal Fakhro

Account Manager

040 23 24 96 | bilal.fakhro@clientsolutions.se

Ali El-Achkar

Administratör

040 23 23 48 | ali.el-achkar@clientsolutions.se

Jobba hos oss

Att jobba hos Client Solutions är att vara en del av något mer än en vanlig arbetsplats.

Utforska

Johan Georgos

Brand Manager

0739 79 01 90 | johan@clientsolutions.se
Vi vill höra från dig

Get in touch

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean vitae posuere arcu, vel suscipit ante.

Kontakt